Zvuková izolácia a odhlučnenie - akustické dosky WOLF

Exkluzívny distribútor pre SR

Objednávajte na: +420 326 901 411
alebo odbyt@ciur.cz

Najlepšie v oblasti zvukovej izolácie

Navigácia:  Titulná strana  /  Desky Wolf  /  Ostatné produkty Wolf

Ostatné produkty Wolf

Akustické hmoždinky Herkules

Rozmery: 6×60 alebo 6×80 mm (iné rozmery na dotaz)

Použitie: Univerzálna akustická hmoždinka pre plné i dutinové murivo. Najčastejšie používaná pre kontaktný systém WMZ D 1_2. Hmoždinka vo forme klinca na báze skleného vlákna sa v predvŕtanom otvore deformuje a získava patričnú pevnosť. Použitím akustickej hmoždinky minimalizujete riziko vzniku zvukového mosta. Nemožno použiť pre montáž na strop!

Wolf Multico 400

Rozmery: 2×50 m

Použitie: Podkladová textília určená k vyrovnaniu nerovností podkladu pri pokládke dosiek Wolf PhoneStar®. Wolf Multico 400 sa používa pri nerovnostiach podkladovej vrstvy do 2 mm / 2 m podkladu. Podkladová textília je taktiež vhodná ako separačná vrstva pod dosky Wolf PhoneStar®. Zvyšuje sa tak účinnosť celého systému najmä v oblasti kročajového hluku.

Wolf Spaltbares Vlies

Rozmery: 1×50 m

Použitie: Krycia textília určená k prekrytiu akustických dosiek Wolf PhoneStar® pro pre finálne podlahové krytiny z masívneho materiálu. Určená pre podlahové krytiny so silným namáhaním podkladovej vrstvy, ako sú napríklad podlahové palubky. Textíliu je nutné celoplošne prilepiť k doskám Wolf PhoneStar®.

Wolf Tape

Rozmery: 5×50 m

Použitie: Systémová lepiaca páska určená k prelepovaniu rezných hrán akustických dosiek WOLF PhoneStar®. Vynikajúca priľnavosť k podkladu. Vyrobená z biologicky odbúrateľného a ekologicky neškodného materiálu.

Volajte bezplatne

Zákaznícka linka: 800 888 959

Linka slúži výhradne k dotazom na naše produkty.